ح
Module Border Module Border
   
Module Border Module Border
  بازديد 

بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز49
بازديد ديروز19
  پیوندها 

  اطلاعات تماس رایزنان بازرگانی ایران 

Module Border Module Border
  اخبار برگزیده  
 
در راستای حمایت از تولید ملی، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید مورد بررسی مجدد قرار بگیرد. ادامه ..
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی در رواق امام خمینی و صحن های اطراف حرم، با اشاره به استحکام و نشاط انقلاب در چهل سالگی و خنثی شدن نقشه شوم امریکایی ها برای منطقه، به تبیین چرایی، الزامات و راههای تحقق شعار سال یعنی حمایت از کالای ایرانی پرداختند و با تأکید بر «قابل حل بودن همه مشکلات بانگاه به داخل» و نیز ضرورت توجه و بکارگیری هرچه بیشتر جوانان در میدانهای مختلف از جمله عرصه های مدیریتی افزودند: نسل جوان و پرافتخار این سرزمین، پرچم استقلال، عزت، عظمت و شرافت ایران را بلندتر از هر زمان دیگر به اهتزاز درخواهد آورد. ادامه ..
بنده در شعارهای سالها معمولاً مخاطب را مسئولین قرار میدادم؛ امسال مخاطب، همه‌ی آحاد ملّت و از جمله مسئولین خواهند بود. مقدّمتاً عرض کنم، مسئله‌ی اقتصاد و فرهنگ و مسائل گوناگون همه مطرح است لکن مسئله‌ی اصلی ما امسال هم مسئله‌ی #اقتصاد و #معیشت مردمی است. ادامه ..
رئیس اتاق تعاون ایران، در جلسه بررسی عملکرد کمیسیون های تخصصی اتاق تعاون ایران در سال 96 که به استناد گزارش های مطروحه، روسای آن ها از رشد کمی و کیفی مطلوبی در شناسایی و پیگیری دغدغه های مبتلا به تعاونگران و بنگاه های اقتصادی بخش تعاونی داشت، بر ضرورت افزایش تعاملات کمیسیون ها با دست اندرکاران تعاونی ها و انعکاس مطالبات و نظرات آن ها برای طرح در شوراها و مجامع عالی که اتاق تعاون عضویت رسمی دارد، تاکید کردند. ادامه ..
1 2 3 4
Module Border Module Border
Copyright (c) 1397/04/30 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا