ح
Module Border Module Border
   
Module Border Module Border
  بازديد 

بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز49
بازديد ديروز128
  پیوندها 

  تصاویر دومین نمایشگاه تخصصی مسکن و انبوه سازی 

  اطلاعات تماس رایزنان بازرگانی ایران 

Module Border Module Border
  اخبار برگزیده  
 
نیاز به ساماندهی، روز آمد سازی و هویت بخشی به تشکل های تعاونی با توجه به  تنوع و تکثر این نهاد مردمی اقتصاد ملی همواره یکی از ضرورت هایی بوده است که می توان از آن بعنوان یکی از  دغدغه های  فعالان بخش تعاون نام برد ؛ دغدغه ایی که به گفته صمد مرعشی معاون حقوقی و امور مجلس و سرپرست معاونت امور استانهای اتاق تعاون ایران  با کند و کاوی در ضوابط و قوانین  فارغ از نوع و جنس و کیفیت  آن  یک تکلیف  قانونی برای اتاق ها  است از طرفی با توجه به پیشنه فعالیت های مبتنی بر نهاد تعاونی و اینکه چرا این بخش آنگونه که  در اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری  اسلامی ایران بعنوان دومین بخش اقتصاد مورد پذیرش و تاکید قرار گرفته است و حتی بخش‏ خصوصی‏ که شامل‏ آن‏ قسمت‏ از کشاورزی‏، دامداری‏، صنعت‏، تجارت‏ و خدمات‏ می‏ شود نیزبر اساس همین اصل بعنوان‏ مکمل‏ فعالیتهای‏اقتصادی‏ دولتی‏ و تعاونی‏ قلمداد شده است  اکنون  آنچنان که در خور باشد در ساختاراجرایی وحتی اقتصاد کشورتثبیت نشده و یا رشد و بالندگی نداشته ا ادامه ..
سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه به میزبانی اتاق تعاون ایران، در آخرین روز با بازدید تعاونگران خارجی و داخلی از پروژه بازار بزرگ ایران به کار خود پایان داد. ادامه ..
با عنایت به مسائل و مشکلات تعاونی ها در خصوص قوانین و مقررات تامین اجتماعی و هزینه های تحمیل شده به لحاظ عدم آشنایی با قوانین مذکور، اتاق تعاون استان اصفهان بمنظور آشنایی تعاونگران با کلیات حقوق بیمه، قراردادهای بیمه، کارگاه آموزشی تحت عنوان آشنایی با حقوق بیمه و تامین اجتماعی برگزار نمود. ادامه ..
بخش تعاون ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه اقتصادی کشور در شرایط تحریم است ضمن اینکه بازاریابی در حوزه نفت و انرژی که یکی از اهداف تحریم های جدید است، می تواند توسط تعاونی ها صورت گیرد و این ظرفیت در اختیار بخش تعاون قرار دارد. ادامه ..
1 2 3 4
Module Border Module Border
Copyright (c) 1397/09/20 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا