اخبار 

RSS
 
نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون 1 الی 9 شهریورماه سالجاری در ضلع جنوبی مصلی بزرگ امام خمینی(ره) توسط اتاق تعاون ایران برگزار می شود.
بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران، ابراز داشت: حمایت از بخش مسکن و اقتصاد، یکی از اولویت های مهم در رسیدن به رونق تولید است.
نمایندگان بخش تعاون کشور عراق در رأس هیأتی به نمایندگی از نخست وزیری این کشور پس از بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، با معاون وزیر تعاون و رئیس اتاق تعاون ایران گفتگو کردند.
سومین روز از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور هیات های تجاری از کشورهای مختلف و فعالان اقتصادی حوزه صنعت ساختمان آغاز به کار کرد.
پزشکیان نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان با بیان اینکه باید از تجربیات کشورهای مختلف در حوزه مسکن استفاده کرد گفت: استفاده از ساختمان‌های پیش‌یاخته و سبک می‌تواند زمینه ساز کاهش بلایای طبیعی شود.
علی مطیع جهانی دبیر اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و معاونت پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات اتاق تعاون ایران، در گفتگوی تصویری با اعلام اینکه 23 شرکت دانش بنیان و 11 شرکت استارت آپ در این نمایشگاه حضور دارند، بیان داشت: نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بستر مناسبی را برای ارتباط صنعت و دانشگاه فراهم ساخته و سعی بر آن داریم نیازهای فن آوری شرکت های داخلی در روزهای نمایشگاه احصا شود.
دومین روز از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در میان شور و استقبال فعالان اقتصادی حوزه صنعت آغاز به کار کرد.
رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، با اشاره به نقش و حضور تاثیرگذار بخش تعاون در نمایشگاه امسال تصریح کرد: در شرایط تحریم حضور مردمی و تعالیم بخش تعاونی خنثی کننده تحریم ها و توطئه ها است.
سومین نمایشگاه تخصصی مسکن و انبوه سازی، املاک و مستغلات استان اصفهان با حضور مقامات،مسئولان  همچنین جمع کثیری از فعالان اقتصادی و تعاونگران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان افتتاح شد.
اتاق‌های بازرگانی، تعاون و اصناف در حمایت از بیانات مقام معظم رهبری در نشست با مسئولان و کارگزاران نظام بیانیه مشترکی صادر کردند
27 اردیبهشت ماه روزی که درسطح جهانی نیز به عنوان روز ارتباطات و جامعه اطلاعاتی نامگذاری شده است، به عنوان روز روابط عمومی و ارتباطات تعیین شد. این روز فرصتی است تا نقش و جایگاه روابط عمومی را به عنوان هنر هشتم مرور کنیم.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright (c) 1398/05/29 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا