اخبار 

RSS
 
نیاز به ساماندهی، روز آمد سازی و هویت بخشی به تشکل های تعاونی با توجه به  تنوع و تکثر این نهاد مردمی اقتصاد ملی همواره یکی از ضرورت هایی بوده است که می توان از آن بعنوان یکی از  دغدغه های  فعالان بخش تعاون نام برد ؛ دغدغه ایی که به گفته صمد مرعشی معاون حقوقی و امور مجلس و سرپرست معاونت امور استانهای اتاق تعاون ایران  با کند و کاوی در ضوابط و قوانین  فارغ از نوع و جنس و کیفیت  آن  یک تکلیف  قانونی برای اتاق ها  است از طرفی با توجه به پیشنه فعالیت های مبتنی بر نهاد تعاونی و اینکه چرا این بخش آنگونه که  در اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری  اسلامی ایران بعنوان دومین بخش اقتصاد مورد پذیرش و تاکید قرار گرفته است و حتی بخش‏ خصوصی‏ که شامل‏ آن‏ قسمت‏ از کشاورزی‏، دامداری‏، صنعت‏، تجارت‏ و خدمات‏ می‏ شود نیزبر اساس همین اصل بعنوان‏ مکمل‏ فعالیتهای‏اقتصادی‏ دولتی‏ و تعاونی‏ قلمداد شده است  اکنون  آنچنان که در خور باشد در ساختاراجرایی وحتی اقتصاد کشورتثبیت نشده و یا رشد و بالندگی نداشته ا
سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه به میزبانی اتاق تعاون ایران، در آخرین روز با بازدید تعاونگران خارجی و داخلی از پروژه بازار بزرگ ایران به کار خود پایان داد.

میلاد با سعادت پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع)بر دوستداران صداقت و راستگویی ، وحدت و یکرنگی مبارک باد.

ولادت پیامبر اسلام (صلّی الله علیه و آله و سلّم)

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) در شهر مکه، واقع در منطقه حجاز، در شبه جزیره عربستان متولد شدند. زمان ولادت ایشان مقارن با دوران جاهلیت بود.

با عنایت به مسائل و مشکلات تعاونی ها در خصوص قوانین و مقررات تامین اجتماعی و هزینه های تحمیل شده به لحاظ عدم آشنایی با قوانین مذکور، اتاق تعاون استان اصفهان بمنظور آشنایی تعاونگران با کلیات حقوق بیمه، قراردادهای بیمه، کارگاه آموزشی تحت عنوان آشنایی با حقوق بیمه و تامین اجتماعی برگزار نمود.
بخش تعاون ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه اقتصادی کشور در شرایط تحریم است ضمن اینکه بازاریابی در حوزه نفت و انرژی که یکی از اهداف تحریم های جدید است، می تواند توسط تعاونی ها صورت گیرد و این ظرفیت در اختیار بخش تعاون قرار دارد.
سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون در منطقه آسیا و اقیانوسیه از پنجم تا نهم آذرماه، به میزبانی ایران در مرکز همایش های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می شود.
رییس اتاق تعاون استان اصفهان گفت : سوق دادن فعالیت تعاونی ها به سمت کارآفرینی و اشتغال در گرو باور به توانمندی تعاونگران جوان و نخبه و حمایت از آنان است
وزیر صنعت معدن و تجارت در نامه‌ای خواستار شفاف سازی در مورد استفاده از کارت‌های بازرگانی و سوء استفاده از آن شد.
میزگرد بررسی راهکارهای تحقق سهم 25 درصدی تعاونی ها در اقتصاد کشور و استان روز شنبه با حضور جمعی از کارشناسان در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز اصفهان برگزار شد.
محرم، ماه ایثار و از جان گذشتگی، ماه حماسه و شجاعت و جوانمردی و ماه ظلم ستیزی و مبارزه با ذلت است.
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان: تعاون راهی میانه بین اقتصاد سرمایه‌داری و سوسیالیستی است و اقتصاد تعاونی به اسلام نزدیک‌تر است؛ در قانون اساسی نیز به تعاون اشاره شده است.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright (c) 1397/09/20 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا