اخبار 

RSS
 
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون در نامه‌ای به رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ۴ مشکل عمده بر سر راه توسعه صادرات را تشریح کرد.
براساس نتایج حاصل از پایش ملی محیط کسبوکار ایران در بهار 1399، رقم شاخص ملی بخش تعاون، 6.02 (نمره بدترین ارزیابی 10 است) محاسبه شد که اندکی بدترشدن وضعیت نسبت به ارزیابی فصل گذشته (زمستان 1398 با میانگین5.95) را نشان می دهد.
مراسم تقدیر از ایده های برتر همکاران اتاق تعاون در مسابقه ارسال مقاله «برون رفت از محدودیت های اقتصادی در دوران پسا کرونا» با حضور معاون پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات برگزار شد.
در سالروز ولادت امام موسی کاظم (ع ) ، ضمن عرض تبریک به شیعیان جهان ، این روز فرخنده را گرامی می داریم.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع کشاورزی، گوشت و مرغ از موضوعات بسیار با اهمیت بوده که لازم است کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به مشکلات ایجاده شده در این بخش ورود پیدا کند. ریشه اصلی مشکلات در بخش دامپروری، عدم وجود برنامه استراتژیک در این حوزه است.
با ابلاغ معاونت هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیر بنایی معاون اول رئیس جمهور به استانداران سراسر کشور کمیته استانی مسکن کارگری با ریاست معاونین عمرانی استاندار و دبیری رؤسای محترم اتاق تعاون استان‌ها راه اندازی می شود.
رئیس اتحادیه بین المللی تعاون منطقه آسیا و اقیانوسیه با ارسال پیامی، روز جهانی تعاون را تبریک گرفت.
رئیس اتاق تعاون ایران به مناسبت روز جهانی تعاون، راهکارهای ۴گانه ای را در راستای مقابله تعاونی‌ها با تغییرات اقلیمی، عنوان کرد.
نشست شورای هماهنگی منطقه پنج اتاق‌های تعا‌ون کشور با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اتاق‌ها و اتحادیه‌ها اتاق تعاون ایران و روسای اتاق های تعاون منطقه پنج کشور در یزد برگزار شد.
دوره آموزشی آنلاین راهکارهای رونق دوباره کسب و کار در پساکرونا اول تیرماه سالجاری در اتاق تعاون برگزار می شود.
رئیس اتاق تعاون ایران امروز در صحن علنی مجلس یازدهم گفت: خوشبختانه کمبودی در حوزه قوانین مربوط به اقتصاد وجود ندارد اما عدم نظارت مجلس در این حوزه مشهود است.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright (c) 1399/05/23 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا