اخبار 

RSS
 
سمینار بررسی فرصت های تجاری قطر با حضور معاون اقتصادی و امور بین الملل اتاق تعاون، مدیر عربی آفریقایی سازمان توسعه تجارت، مسئول میز قطر، روسای اتحادیه ها و شرکت های کشاورزی، تولیدی مواد غذایی، معدنی و ساختمانی در اتاق تعاون ایران برگزار شد.
نایب رئیس هیات رئیسه اتاق تعاون استان اصفهان گفت: تعاونی های مصرف از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون نقش موثری را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و عدالت اجتماعی ایفا کرده و در شرایط تحریم اقتصادی نیز نقش به ‌سزایی را در تعدیل قیمت و توزیع عادلانه کالا میان اقشار کم درآمد و نیازمند جامعه دارند.
کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده در اتاق تعاون استان اصفهان برگزار شد.
معرفی (سامانه مهتا) سامانه مدیریت هوشمند تامین و توزیع اقلام اساسی طی مراسمی با حضور معاون اقتصادی و امور بین الملل، مدیران عامل شرکت های تعاونی مصرف، نماینده بانک توسعه تعاون و جمعی از مدیران داخلی و کارشناسان در اتاق تعاون ایران برگزار شد.
سومین همایش تخصصی و جامع روابط عمومی نصف جهان با موضوع اقتصاد، فناوری اطلاعات و توسعه با حمایت اتاق تعاون ایران و اتاق تعاون استان اصفهان، در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شد.
رئیس اتاق تعاون استان گفت: تقويت اتحاديه‌ شرکتهای تعاوني و پیگیری انجام واگذاري وظايف تصدي گري به اتحاديه‌هاي مذکور در اولویت برنامه های هیات رئیسه اتاق تعاون استان قرار گرفت.
سومین همایش تخصصی و جامع روابط عمومی نصف جهان با موضوع اقتصاد، فناوری اطلاعات و توسعه با حمایت اتاق تعاون ایران و اتاق تعاون استان اصفهان 13دی ماه جاری در اصفهان برگزار می شود.
دومین کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات بیمه تامین اجتماعی ویژه مدیران اتحادیه های تعاونی و شرکتهای تعاونی استان توسط اتاق تعاون برگزار گردید.
دبیر اتاق تعاون گفت: با وجود آنکه صنعت نساجی در کشورهای مختلف، به عنوان بخش اشتغالزا و ارزآور به شمار می‌آید، این صنعت در ایران مورد بی‌مهری قرار گرفته است.
سید محمد میرهادیان به اتفاق آرای اعضای هیأت رئیسه بعنوان رئیس اتاق تعاون استان اصفهان انتخاب گردید.
نیاز به ساماندهی، روز آمد سازی و هویت بخشی به تشکل های تعاونی با توجه به  تنوع و تکثر این نهاد مردمی اقتصاد ملی همواره یکی از ضرورت هایی بوده است که می توان از آن بعنوان یکی از  دغدغه های  فعالان بخش تعاون نام برد ؛ دغدغه ایی که به گفته صمد مرعشی معاون حقوقی و امور مجلس و سرپرست معاونت امور استانهای اتاق تعاون ایران  با کند و کاوی در ضوابط و قوانین  فارغ از نوع و جنس و کیفیت  آن  یک تکلیف  قانونی برای اتاق ها  است از طرفی با توجه به پیشنه فعالیت های مبتنی بر نهاد تعاونی و اینکه چرا این بخش آنگونه که  در اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری  اسلامی ایران بعنوان دومین بخش اقتصاد مورد پذیرش و تاکید قرار گرفته است و حتی بخش‏ خصوصی‏ که شامل‏ آن‏ قسمت‏ از کشاورزی‏، دامداری‏، صنعت‏، تجارت‏ و خدمات‏ می‏ شود نیزبر اساس همین اصل بعنوان‏ مکمل‏ فعالیتهای‏اقتصادی‏ دولتی‏ و تعاونی‏ قلمداد شده است  اکنون  آنچنان که در خور باشد در ساختاراجرایی وحتی اقتصاد کشورتثبیت نشده و یا رشد و بالندگی نداشته ا
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright (c) 1397/11/03 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا