اخبار 

RSS
 
رئیس اتاق تعاون ایران سیاست‌های ارزی جدید دولت را مثبت برشمرد و در عین حال اظهار امیدواری کرد که حباب با قیمت مسکن که تابعی از نرخ ارز بود نیز با آرامش این بازار اصلاح شود.
کمیسیون مسکن اتاق تعاون ایران در نشستی در حاشیه نمایشگاه صنعت ساختمان از راهکارهای ۱۰ گانه این کمیسیون برای برون رفت بازار مسکن از رکود رونمایی کرد.
عضو هیات رئیسه اتاق تعاون با اشاره به سهم 25 درصدی صنعت ساختمان از تولید ناخالص داخلی کشورهای توسعه یافته گفت: ایران نزدیک به ۵ سال پیش به این آمار نزدیک بود اما با رکود و سیاست‌های متناقض صنعت تضعیف شد.
هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مشارکت 919 شرکت داخلی و خارجی صبح امروز افتتاح شد.
سازمان توسعه تجارت ایران در راستای ماموریت سازمانی، تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش فعالان عرصه صادرات غیرنفتی، صادرکنندگان نمونه ملی سال 97 را انتخاب، معرفی و مورد تقدیر قرار می دهد.
در راستای حمایت از تولید ملی، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید مورد بررسی مجدد قرار بگیرد.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی در رواق امام خمینی و صحن های اطراف حرم، با اشاره به استحکام و نشاط انقلاب در چهل سالگی و خنثی شدن نقشه شوم امریکایی ها برای منطقه، به تبیین چرایی، الزامات و راههای تحقق شعار سال یعنی حمایت از کالای ایرانی پرداختند و با تأکید بر «قابل حل بودن همه مشکلات بانگاه به داخل» و نیز ضرورت توجه و بکارگیری هرچه بیشتر جوانان در میدانهای مختلف از جمله عرصه های مدیریتی افزودند: نسل جوان و پرافتخار این سرزمین، پرچم استقلال، عزت، عظمت و شرافت ایران را بلندتر از هر زمان دیگر به اهتزاز درخواهد آورد.
بنده در شعارهای سالها معمولاً مخاطب را مسئولین قرار میدادم؛ امسال مخاطب، همه‌ی آحاد ملّت و از جمله مسئولین خواهند بود. مقدّمتاً عرض کنم، مسئله‌ی اقتصاد و فرهنگ و مسائل گوناگون همه مطرح است لکن مسئله‌ی اصلی ما امسال هم مسئله‌ی #اقتصاد و #معیشت مردمی است.
رئیس اتاق تعاون ایران، در جلسه بررسی عملکرد کمیسیون های تخصصی اتاق تعاون ایران در سال 96 که به استناد گزارش های مطروحه، روسای آن ها از رشد کمی و کیفی مطلوبی در شناسایی و پیگیری دغدغه های مبتلا به تعاونگران و بنگاه های اقتصادی بخش تعاونی داشت، بر ضرورت افزایش تعاملات کمیسیون ها با دست اندرکاران تعاونی ها و انعکاس مطالبات و نظرات آن ها برای طرح در شوراها و مجامع عالی که اتاق تعاون عضویت رسمی دارد، تاکید کردند.
کارگاه آموزشی آشنایی با حقوق بیمه و تامین اجتماعی با هدف آشنایی مدیران تعاونی های استان با قوانین و مقررات تامین اجتماعی و وظایف و کارکردهای هیات‌های تشخیص مطالبات توسط اتاق تعاون استان اصفهان برگزار گردید.
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان گفت: در راستای سیاست ها و ماموریت های بخش تعاون و ارتقاء جایگاه این بخش مهم در اقتصاد کشور، کارگروه اندیشه ورز در اتاق تعاون استان اصفهان تشکیل شد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright (c) 1397/05/27 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا