اخبار 

RSS
 
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون استان اصفهان گفت: اتاق تعاون ایران کمک کند تا به نحوی روند صادرات مازاد تولید واحدهای تولیدات کشاورزی و دامپروری را تسهیل نماید و از طرفی شرایط سخت تهیه نهاده ها و شرایط حاکم بر بازار عرضه تولیدات و توجه به قیمت تمام شده را به نظر مسئولین برساند.
بمنظور افزایش هماهنگی و بهره مندی از نظرات مسئولین و قضات دادگستری، نشست مشترک مسئولین قضایی استان و مرکز داوری اتاق تعاون استان اصفهان با حضور مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار گردید.
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان گفت: به زودی کمیته تخصصی در راستای اجرایی کردن شعار سال 1401 در اتاق تعاون اصفهان با حضور اندیشمندان بخش تعاون و اساتید دانشگاهی ایجاد خواهد شد.
در مراسم گردهمایی سالیانه داوران مرکز داوری اتاق تعاون استان اصفهان که با حضور معاونت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، روسای ادارات نظارت و آموزش اداره کل مذکور برگزار گردید، از خدمات داوران در طی سال گذشته با اهدای لوح سپاس، تقدیر و تشکر بعمل آمد.
عضو هیات رئیسه و دبیر اتاق تعاون استان اصفهان در زمینه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی اظهار داشت: طی سالیان گذشته، دولت بمنظور تامین کالاهای اساسی و بهبود وضع معیشت مردم به تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی به کالاهای مذکور اقدام کرده است.
مطابق بررسی‌های آماری، نامناسب ترین مولفه‌های محیط کسب و کار بخش تعاون در تابستان ۱۴۰۰ غیرقابل پیش بینی بودن قیمت ها، موانع در فرآیند‌های اداری و دشواری در تامین مالی از بانک‌ها بوده است. رئیس اتاق تعاون استان اصفهان درباره وضعیت محیط کسب و کار در اصفهان به نوسان می گوید: امروز بخش تعاون و به ویژه شرکت های تعاونی در زمینه های مختلف فعال هستند، البته حجم بیشتر فعالیت تعاونی ها، مربوط به تعاونی های مسکن است که مردم با آن مواجه هستند.
تفاهم نامه همکاری بین گروه شرکتهای ره آورد با اتاق تعاون استان اصفهان، صبح امروز در اتاق تعاون امضا شد.
جلسه کمیسیون تخصصی بهداشت و درمان اتاق تعاون استان اصفهان با حضور زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی اصفهان و اعضای کمیسیون برگزار شد.
مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم اینکه در قانون اساسی، تعاون بعنوان یکی از سه رکن اقتصاد جمهوری اسلامی دیده شده است ولی تعاونیها در حد انتظار فعال نبوده و باید فعال تر از این باشند.
نشست مشترک استاندار جدید اصفهان با اعضای هیات رئیسه اتاق های تعاون، بازرگانی و اصناف همزمان با یکصد و هفتمین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی برگزار شد.
در نشست مشترک روسای اتاق تعاون استان اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان، تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی میان طرفین به امضاء رسید
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright (c) 1401/07/13 اتاق تعاون استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا