اخبار 

RSS
 
غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران پس از پذیرش استعفای علیرضا اشرف، طی حکمی محمدرضا رمضانی را به عنوان دبیر کل اتاق ایران منصوب کرد.
مدیر مرکز آموزش از برگزاری دوره آموزش تخصصی ترین مباحث مالیات در اتاق تعاون ایران خبر داد.
عضو هیأت رئیسه اتاق تعاون استان اصفهان گفت: از برنامه‌های بخش تعاون استان اصفهان ساماندهی واحدهای کوچک و جذب سرمایه‌های کوچک برای انجام کارهای بزرگ است که جزو مهمترین برنامه‌های در حال انجام محسوب می‌شود.
هفته تعاون، یادگار ارزشمند شهید دکتر بهشتی، که تجلی گر احیای ارزش های مبتنی بر همبستگی و مشارکت اجتماعی و اسلامی می باشد را محضر تمامی فعالان بخش تعاون کشور، تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیقات روزافزون همه کارگزاران صدیق را در راه پیشبرد اهداف و آرمان های جمهوری اسلامی، از خداوند متعال مسئلت می نماییم.
نشست مشترک شناسایی فرصت های تجاری ایران و افغانستان با حضور رایزن بازرگانی، رئیس دفتر اقتصادی سفارت، رئیس و دبیرکل اتاق مشترک ایران و افغانستان، رایزن سابق جمهوری اسلامی در افغانستان، رئیس میز اقتصادی افغانستان در وزارت امور خارجه، دبیر کل و معاون اقتصادی و امور بین الملل اتاق تعاون و جمع کثیری از فعالان اقتصادی بخش تعاون در اتاق تعاون ایران برگزار شد.
انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال 1360 و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید محمد علی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، هفته ای به نام هفته دولت نامگذاری شده است که از دوم تا هشتم شهریور می باشد.
نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون 1 الی 9 شهریورماه سالجاری در ضلع جنوبی مصلی بزرگ امام خمینی(ره) توسط اتاق تعاون ایران برگزار می شود.
بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران، ابراز داشت: حمایت از بخش مسکن و اقتصاد، یکی از اولویت های مهم در رسیدن به رونق تولید است.
نمایندگان بخش تعاون کشور عراق در رأس هیأتی به نمایندگی از نخست وزیری این کشور پس از بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، با معاون وزیر تعاون و رئیس اتاق تعاون ایران گفتگو کردند.
سومین روز از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور هیات های تجاری از کشورهای مختلف و فعالان اقتصادی حوزه صنعت ساختمان آغاز به کار کرد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright (c) 1398/08/22 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا