اخبار 

RSS
 
رئیس کل دادگستری استان اصفهان در دیدار با هیات رئیسه اتاق تعاون اصفهان گفت: برنامه ریزی، هدف گذاری، تعامل با دستگاه قضایی همچنین راه اندازی و تقویت هیأت های حل اختلاف و داوری، یکی از مطالبات جدی دستگاه قضایی از اتاق تعاون استان است.
کارگاه آموزشی مهارت داوری امور تعاونی ها با هدف آشنایی داوران و کارشناسان بخش تعاون استان با قوانین و مقررات داوری در بخش تعاون و نحوه رسیدگی و صدور رأی داور، توسط اتاق تعاون استان اصفهان برگزار شد.
در مراسم گردهمایی سالیانه داوران مرکز داوری اتاق تعاون استان اصفهان که با حضور معاونت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، روسای ادارات نظارت و آموزش اداره کل مذکور برگزار گردید، از خدمات داوران در طی سال گذشته با اهدای لوح سپاس، تقدیر و تشکر بعمل آمد.
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان اصفهان گفت: موافقت اصولی نخستین دهکده لجستیک (بندر خشک) کشور در اصفهان، در ستاد مراکز لُجستیک وزارت راه و شهرسازی به تصویب رسید.
موسی نجفی مدیرکل تعاونی های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر خود به استان اصفهان با هیأت رییسه اتاق تعاون استان و اعضای مجمع نمایندگان اتاق دیدار و گفت و گو کرد.
عضو هیات رئیسه و دبیر اتاق تعاون استان اصفهان در زمینه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی اظهار داشت: طی سالیان گذشته، دولت بمنظور تامین کالاهای اساسی و بهبود وضع معیشت مردم به تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی به کالاهای مذکور اقدام کرده است.
مطابق بررسی‌های آماری، نامناسب ترین مولفه‌های محیط کسب و کار بخش تعاون در تابستان ۱۴۰۰ غیرقابل پیش بینی بودن قیمت ها، موانع در فرآیند‌های اداری و دشواری در تامین مالی از بانک‌ها بوده است. رئیس اتاق تعاون استان اصفهان درباره وضعیت محیط کسب و کار در اصفهان به نوسان می گوید: امروز بخش تعاون و به ویژه شرکت های تعاونی در زمینه های مختلف فعال هستند، البته حجم بیشتر فعالیت تعاونی ها، مربوط به تعاونی های مسکن است که مردم با آن مواجه هستند.
تفاهم نامه همکاری بین گروه شرکتهای ره آورد با اتاق تعاون استان اصفهان، صبح امروز در اتاق تعاون امضا شد.
جلسه کمیسیون تخصصی بهداشت و درمان اتاق تعاون استان اصفهان با حضور زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی اصفهان و اعضای کمیسیون برگزار شد.
مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم اینکه در قانون اساسی، تعاون بعنوان یکی از سه رکن اقتصاد جمهوری اسلامی دیده شده است ولی تعاونیها در حد انتظار فعال نبوده و باید فعال تر از این باشند.
نشست مشترک استاندار جدید اصفهان با اعضای هیات رئیسه اتاق های تعاون، بازرگانی و اصناف همزمان با یکصد و هفتمین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی برگزار شد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright (c) 1402/03/17 اتاق تعاون استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا