اخبار 

RSS
 
بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران از ۲۲-۱۹ مردادماه و نهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات از 12 تا 15 شهریورماه سالجاری توسط امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران برگزار می شود.
به اطلاع می رساند بنابر ابلاغ وزارت محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، کلیه مراحل تغییرات ثبتی شرکتهای تعاونی از مرحله آگهی برگزاری مجمع تا صدور نامه ادارات تعاون جهت مراجعه به ثبت شرکتها فقط از طریق مراجعه به سامانه جامع هوشمند بخش تعاونی کشور به آدرس taavoni.mcls.gov.ir و تکمیل اطلاعات درخواستی در سامانه مذکور امکان پذیر می باشد. لذا ضمن تأکید مجدد مبنی بر انجام مراحل اولیه و تکمیل اطلاعات لازم قبل از انتشار آگهی مجمع عمومی خاطر نشان می سازد اتاق تعاون استان اصفهان براساس سیاستهای برون سپاری وزارت تعاون و تفاهم نامه تنظیمی فی مابین اتاق و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان آمادگی دارد تغییرات ثبتی شرکتهای تعاونی را از ابتدا تا مرحله ی صدور آگهی تغییرات ثبتی با بهره گیری از کارشناسان خود انجام دهد.
کارگاه آموزشی قانون کار بمنظور آشنایی مدیران تعاونی های استان با قانون کار و هرچه بهتر اجرا شدن این قوانین در قالب تعاونی‌ها توسط مرکز آموزش اتاق تعاون استان اصفهان برگزار شد.
هر نظام مالیاتی در جهان امروز وظایف متعددی را به‌عهده دارد که تامین هزینه‌‌های دولت، تنها یکی از وظایف آن محسوب می‌‌شود.
گردهمایی سراسری مراکز داوری اتاق تعاون امروز با حضور دادستان کل کشور، رئیس و هیات رئیسه اتاق تعاون در میان جمع کثیری از داوران مراکز داوری استان ها برگزار شد.
بسم الله الرحمن الرحیم
« وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ»
شهادت سردار سلیمانی نشانه درماندگی آمریکای جنایتکار در منطقه است. کشوری که در ابعاد نظامی و سیاسی در منطقه، شکست های سختی را متحمل شده است با پناه بردن به اقدام شرورانه ترور حاج قاسم سلیمانی، استیصال و درماندگی خود را بیش از گذشته نمایان کرد. بی شک شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، موجب وحدت ملت های منطقه در مبارزه با تروریسم و نیرومندی و استحکام بیش از گذشته جبهه مقاومت خواهد شد . اتاق تعاون استان اصفهان به نمایندگی از بخش تعاون استان و همه تعاونگران سخت کوش، شهادت این راد مرد شهادت طلب و همراهانش، به خصوص شهید ابومهدی المهندس را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم مقاوم و شهید پرور ایران و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نماید.
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان گفت: تشکیل تعاونی های خدمات بهداشتی و درمانی، راهکار مناسبی برای کوچک سازی دولت در بخش سلامت است.
بیانات ارزشمند، ره گشا، مشفقانه و مدبرانه مقام معظم رهبری (مدظله عالی) درخصوص اهمیت تعاون و مردمی سازی اقتصاد و ایجاد شبکه های گسترده کارآفرینی و اشتغال با رویکرد" کار جهادی و تعاونی" برای حل مشکلات اقتصادی کشور و همچنین تأکید معظم له به اجرای قوانین و احکام بر زمین مانده مرتبط با بخش تعاون بارقه امید و نشاط سازنده ای را در بین فعالان بخش تعاونی کشور ایجاد نموده و به عنوان پیشران حرکت جهادی تعاونگران ایران اسلامی در تحقق منویات معظم له میتنی بر محورهای پنجگانه سیاست های اقتصاد مقاومتی نقش آفرین خواهد بود.
رئیس اتاق تعاون ایران، در محضر رهبر انقلاب با اشاره به اینکه تعاونگران به عنوان فعالان عرصه اقتصاد مردمی کشور ضمن اعلام آمادگی برای بدوش گرفتن هر تکلیفی، تلاش می کنند که در حد وسع خود منویات رهبر فرزانه را در حوزه اقتصاد مقاومتی جامعه عمل بپوشانند، دو خواسته بخش تعاون را خواستار شد.
آخرين پيامبر الهی در 17 ربيع الاوّل از پدری به نام "عبدالله بن عبدالمطلب" و مادری به نام " آمنه بنت وهب" ديده به جهان گشود و با انوار رخسار و جمال منوّرش، جهان تيره و تاريک، به ويژه عربستان را روشن گردانيد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright (c) 1399/03/09 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا