اخبار 

RSS
 
میزگرد بررسی راهکارهای تحقق سهم 25 درصدی تعاونی ها در اقتصاد کشور و استان روز شنبه با حضور جمعی از کارشناسان در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز اصفهان برگزار شد.
محرم، ماه ایثار و از جان گذشتگی، ماه حماسه و شجاعت و جوانمردی و ماه ظلم ستیزی و مبارزه با ذلت است.
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان: تعاون راهی میانه بین اقتصاد سرمایه‌داری و سوسیالیستی است و اقتصاد تعاونی به اسلام نزدیک‌تر است؛ در قانون اساسی نیز به تعاون اشاره شده است.
به مناسبت هفته تعاون در آیینی با حضور رئیس اتاق تعاون اصفهان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، هیأت رئیسه اتاق تعاون اصفهان و جمعی از تعاونگران از مدیران عامل 40 اتحادیه و شرکت تعاونی برتر استان اصفهان در 18 گرایش حوزه تعاون تجلیل شد.
بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران، ضمن گرامیداشت روز تعاون، طی پیامی این مناسبت مهم را به همه تعاونگران و تعاون دوستان تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:
رئیس اتاق تعاون ایران طرح تامین کالای اساسی را طرح ملی دانست وگفت: اجرای این طرح ملی نیازمند همکاری سایر بخش های اقتصادی است و قطعا از ظرفیت اقتصادی اتاق های اصناف، اتاق بازرگانی استفاده شده تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت عظیم تجار و بازرگانان اتاق بازرگانی کالاهای مورد نیاز مردم را تأمین و توزیع کنیم.
رئیس اتاق تعاون ایران سیاست‌های ارزی جدید دولت را مثبت برشمرد و در عین حال اظهار امیدواری کرد که حباب با قیمت مسکن که تابعی از نرخ ارز بود نیز با آرامش این بازار اصلاح شود.
کمیسیون مسکن اتاق تعاون ایران در نشستی در حاشیه نمایشگاه صنعت ساختمان از راهکارهای ۱۰ گانه این کمیسیون برای برون رفت بازار مسکن از رکود رونمایی کرد.
عضو هیات رئیسه اتاق تعاون با اشاره به سهم 25 درصدی صنعت ساختمان از تولید ناخالص داخلی کشورهای توسعه یافته گفت: ایران نزدیک به ۵ سال پیش به این آمار نزدیک بود اما با رکود و سیاست‌های متناقض صنعت تضعیف شد.
هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مشارکت 919 شرکت داخلی و خارجی صبح امروز افتتاح شد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright (c) 1397/06/28 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا